Příprava stavby

V první, pro stavebníky možná nejtěžší fází, je rozhodnutí jak má dům vypadat, co má splnit ve Vašich představách. Zde můžeme nabídnout pomoc formou konzultací a ze zkušeností poradit o možnostech provedení, volbu konstrukcí a materiálů s určením orientační ceny, ještě před zadáním projektové dokumentace.


Projekt stavby zajistíme v naší kooperaci u vybraných projektových kanceláří nebo odkoupení typových projektů se zajištěním stavebního povolení a všech potřebných vyjádření a dokumentů.


Tuto přípravnou část si může stavebník zajistit vlastní silou, ale je vždy dobré konzultování s odborníky nejlépe s realizační firmou.
Podle projektové dokumentace a požadavků investora vypracujeme cenovou nabídku - rozpočet stavby.

Aktuality
 • 21.05.18 - Jaro 2018

  Byla zahájena výstravba dvou rodinných domů na klíč, RD Loučky  a RD Stará Role.

 • 15.05.17 - Rekonstrukce

  Přes zimní období jsme provedli řadu rekonstrukcí bytů a rodinných domů. Nyní dokončujeme kompletní rekonstrukci RD na Zlatém kopečku a rekonstrukci RD v Jenišově.

 • 29.10.15 - fasáda

  Nyní probíhá oprava fasády bytového domu Nabř. Jana Palacha, Karlovy Vary.

 • 22.03.11 - změna sídla firmy

  Opustili jsme Všeborovice a během března 2011 jsme se přestěhovali do staršího objektu mezi Otovicemi a Sadovem, pomalu budou probíhat rekonstrukce a uvedení objektu do původního stavu. Nová adresa je Sadov 60, 360 01.

 • 05.05.09 - Zelená úsporám

  Firma byla zapsána do seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám.

Copyright © 2009 Studio Fresh s.r.o. & Hosta stavební s.r.o.