O společnosti

Společnost byla založena v Karlových Varech jednateli společnosti Stanislavem Kučerou a Janem Prokopem 10. 7. 2004. Stavební činností se však zabýváme již od roku 1990. Nejprve jako zaměstnanci stavebních firem a od roku 2002 už jako samostatně podnikající osoby.


Máme za sebou výstavbu mnoha objektů pro bydlení a služby a to jak tradičními metodami s použitím klasických stavebních materiálů tak i montáže dřevostaveb systémem sendvičového zdiva. Můžeme se též pochlubit řadou zdařilých rekonstrukcí domů v centru Karlových Varů.
V současnosti zaměstnáváme 20 stálých pracovníků a spolupracujeme s celou řadou firem, které spolu s námi tvoří dokonale sehraný kolektiv, který je schopen splnit i ty nejnáročnější požadavky moderní výstavby. Nemalý důraz klademe na osobní přístup ke každé zakázce, což v praxi znamená to, že nepoužíváme formu subdodávek prací a od základů až po kolaudaci máme celý průběh stavby pevně pod kontrolou.


Pro správné použití moderních technologií a bezvadnou funkčnost budoucí stavby jsme plně vybaveni potřebnými prostředky a na všechny používané technologie vlastníme potřebné certifikáty, které zaručují kvalitu námi prováděných staveb. Samozřejmě vlastníme Osvědčení o autorizaci pro pozemní stavby.

Vedení společnosti

Aktuality
 • 21.05.18 - Jaro 2018

  Byla zahájena výstravba dvou rodinných domů na klíč, RD Loučky  a RD Stará Role.

 • 15.05.17 - Rekonstrukce

  Přes zimní období jsme provedli řadu rekonstrukcí bytů a rodinných domů. Nyní dokončujeme kompletní rekonstrukci RD na Zlatém kopečku a rekonstrukci RD v Jenišově.

 • 29.10.15 - fasáda

  Nyní probíhá oprava fasády bytového domu Nabř. Jana Palacha, Karlovy Vary.

 • 22.03.11 - změna sídla firmy

  Opustili jsme Všeborovice a během března 2011 jsme se přestěhovali do staršího objektu mezi Otovicemi a Sadovem, pomalu budou probíhat rekonstrukce a uvedení objektu do původního stavu. Nová adresa je Sadov 60, 360 01.

 • 05.05.09 - Zelená úsporám

  Firma byla zapsána do seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám.

Copyright © 2009 Studio Fresh s.r.o. & Hosta stavební s.r.o.