FAQ

Otázka: Provádíte stavby na klíč, je možná jen hrubá stavba?


Rozsah prací je vždy věcí vzájemné dohody. Samozřejmě je možné provést pouze část stavby, nebo kompletní dodávku tzn. "na klíč" včetně zajištění projektu, stavebního povolení a kolaudace.

Otázka: Provádíte cenové nabídky - ZDARMA ?


Ano, cenové nabídky zpracujeme zdarma, můžeme provést i předběžný odhad ceny podle Vámi vybraného projektu než jej zakoupíte.


Otázka: Jak probíhá výběr materiálů pro stavbu, především interiérové prvky jako obklady a dlažby, okna a podobně?


V celkové nabídce je stanovená předběžná cena standardních materiálů a interiérových prvků v dobré kvalitě. Před a v průběhu realizace stavby vždy vyzveme zákazníka k výběru a upřesnění materiálů a to buď u nás v provozovně nebo ve specializovaných obchodech. Zákazník může přijí i s vlastním dodavatelem. Cena je pak upravena a po odsouhlasení zajístíme nákup a montáž vybraných druhů materiálů a interiérových prvků.

Aktuality
 • 21.05.18 - Jaro 2018

  Byla zahájena výstravba dvou rodinných domů na klíč, RD Loučky  a RD Stará Role.

 • 15.05.17 - Rekonstrukce

  Přes zimní období jsme provedli řadu rekonstrukcí bytů a rodinných domů. Nyní dokončujeme kompletní rekonstrukci RD na Zlatém kopečku a rekonstrukci RD v Jenišově.

 • 29.10.15 - fasáda

  Nyní probíhá oprava fasády bytového domu Nabř. Jana Palacha, Karlovy Vary.

 • 22.03.11 - změna sídla firmy

  Opustili jsme Všeborovice a během března 2011 jsme se přestěhovali do staršího objektu mezi Otovicemi a Sadovem, pomalu budou probíhat rekonstrukce a uvedení objektu do původního stavu. Nová adresa je Sadov 60, 360 01.

 • 05.05.09 - Zelená úsporám

  Firma byla zapsána do seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám.

Copyright © 2009 Studio Fresh s.r.o. & Hosta stavební s.r.o.