Rekonstrukce

Za dobu existence firmy jsme provedli kompletní rekonstrukce několika domů v centru Karlových Varů včetně výměny stropních konstrukcí, výměny krovů a výměn střešních krytin.

Při rekonstrukcích objektů stojících v zástavbě volíme vždy co nejšetrnější přístup k okolí a vždy klademe veliký důraz na případné požadavky památkové péče.
Pro případ nepředvídatelných škod jsme plně pojištěni.

Jako u ostatních typů zakázek dokážeme ve spolupráci s investorem najít nejlepší řešení dané rekonstrukce včetně předběžné cenové nabídky, zajištění projektové dokumentace a stavebního povolení.

V případě potřeby si sami zajišťujeme zábory veřejných prostranství a po dokončení díla jsme schopni investorovi zajistit kolaudační rozhodnutí.
Pokud hovoříme o rekonstrukci, jedná se především o úpravu a přestavbu bytového domu, rodinného domu, průmyslového objektu a objektu občanské vybavenosti.

Aktuality
 • 21.05.18 - Jaro 2018

  Byla zahájena výstravba dvou rodinných domů na klíč, RD Loučky  a RD Stará Role.

 • 15.05.17 - Rekonstrukce

  Přes zimní období jsme provedli řadu rekonstrukcí bytů a rodinných domů. Nyní dokončujeme kompletní rekonstrukci RD na Zlatém kopečku a rekonstrukci RD v Jenišově.

 • 29.10.15 - fasáda

  Nyní probíhá oprava fasády bytového domu Nabř. Jana Palacha, Karlovy Vary.

 • 22.03.11 - změna sídla firmy

  Opustili jsme Všeborovice a během března 2011 jsme se přestěhovali do staršího objektu mezi Otovicemi a Sadovem, pomalu budou probíhat rekonstrukce a uvedení objektu do původního stavu. Nová adresa je Sadov 60, 360 01.

 • 05.05.09 - Zelená úsporám

  Firma byla zapsána do seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám.

Copyright © 2009 Studio Fresh s.r.o. & Hosta stavební s.r.o.